فروش اکانت پکیج بیگ بنگ ماهواره یاهست

فروش اکانت پکیج بیگ بنگ بازگشایی تمام شبکه های کارتی ماهواره یاهست ترکمنعالم موناکوست که تحت شیرینگ هستند.

با آمدن کانال بسیار محبوب و پربیننده نشنال جئوگرافیک ویلد در مسیر یاه ست ، تعداد درخواست خرید اکانت پکیج big bang بالا رفته است لذا تصمیم گرفته شد که روی vip این پکیج محبوب را خریداری کنیم.

از این پس جهت باز کردن کانال های کارتی ماهواره یاهست میتوانید برای خرید اکانت اقدام کنید.

لیست کانال های پکیج بیگ بنگ ماهواره یاهست کدامند؟

با توجه به اینکه هیچ تضمینی روی شیرینگ ماهواره نیست و هر لحظه ممکنه تعداد شبکه های باز شده تغییر کنند لذا تهیه لیست کانالهای پکیج بیگ بنگ کاری بیهوده و دردسر ساز است.

من خودم بخاطر علاقه خیلی زیاد به شبکه های ورزشی مانند sport1 تا 4 از این پکیج استفاده میکنم جالبترین نکته ای که میتونم بهش اشاره کنم اینه که اصلا قطعی و فریز نداره و با کیفیت عالی می‌توان از کانال های کارتی ماهواره لذت برد.

این پیج در مسیر ماهواره یاهست با اکانت سیسیکم قابل بازگشایی است.

 

توضیحات خرید سیسیکم از سایت

سیستم آنلاین خرید سی سی کم از فروشگاه سایت بصورت کاملا اتوماتیک بوده و پس از پرداخت موفق از یکی از درگاه‌های بانکی فروشگاه مشخصات سرویس و جزییات اتصال بصورت آنی به شما تحویل داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد. سیستم فروشگاه ما علاوه بر امکان خرید سی سی کم امکانات تمدید سرویس و مشاهده جزئیات خرید را برای شما فراهم آورده، در صورت تمدید زودتر از موعد اتمام سرویس شما، مدت تمدید شده بصورت خودکار به سرویس شما اضافه خواهد شد. همچنین این سیستم 2 روز قبل از اتمام مهلت سرویس خریداری شده شما از طریق ایمیل تاریخ انقضای سرویس را به شما یادآوری می‌کند.

سرویس های گلد سیسیکم: بهترین اکانت ماهواره با قیمت ارزان و با کیفیت با کارت های لوکال واقعی بدون فریز تحویل آنی اکانت پس از پرداخت آنلاین.
لیست تعرفه های سی سی کم کلیه پکیج ها از سرورهای قدرتمند، بدون فریز و لحظه ای قطعی می باشد ، کافیست یکبار امتحان کنید!